Кривой Рог новости
Україна програла Словаччині в Кубку Девіса
19.09.2011 10:01 | Спорт

Україна програла Словаччині в Кубку Девіса

Ще два роки тому ми мріяли Світовий групою Кубка Девіса, а сьогодні вже у Другій групі Євро-Африканської зони. По-простому, у третій лізі. Збірна Україна в гостях програла плей-офф Словаччини та знизилася в класі.

Ускладнили наші собі життя ще в суботу, Бубка зі Стаховським програли пару. "Сергій міг сьогодні і краще зіграти. Але грунтове покриття - це не його, він краще грає на швидкому корті", - короткий коментар до гри сина від Бубки-старшого, який був на матчі в Братиславі. "Словаки добре подавали, крили сітку і навіть коли ми приймали, вони добивали", - говорить про парній зустрічі Бубка-молодший.

Ну а ключовою стала битва перших ракеток - Мартіна Кліжана (№ 86 у рейтингу) проти Сергія Стаховського (№ 63). І не можна сказати, що Стах грав у гостях. Він багато років тренується і живе в Братиславі, так що тут він свій. Але рідніше стіни виявилися для Кліжана. Обмінявшись сетами, суперники продовжили задоволення публіці, затягнувши третій сет до тай-брейку. Сергій був близький до перемоги, повів - 5:2. і провалився - 6:8. "Виграй я тай-брейк, все б повернулося по-іншому. А так Мартін далі заграв упевненіше, сміливо, ризикував і був краще за мене в четвертому сеті", - засмутився після матчу Стаховський. Сергій програв свою дуель - 6:4, 3:6, 7:6, 6:2, Україна програла битву.

Остання зустріч була вже без інтриги. Тому наш капітан Орест Терещук випустив на корт з глибокої запасу Артема Смирнова. Він став легкою здобиччю Червенака - 4:6, 4:6.

"Збірна України повинна була проходити Словаччину. Рівень Стаховського зараз такий, що він повинен був давати збірної два очки. Сергій перший номер команди і за рейтингом перевершує суперників, - вважає екс-тенісист Дмитро Поляков, за плечима якого 29 поєдинків в Кубку Девіса. - У Марченко останні півроку спад і, може, варто було подивитися кого-то другого поодинці. Бубка? Він непогано грає на харді. Але, напевно, капітан вирішив, що Марченко сильніше інших на сьогоднішній день, а Бубку поберіг на пару. Треба нам було чіплятися в парній зустрічі. Але раз програли, значить, ті хлопці чимдуж опинилися. Чому так, нам складно судити. Потрібно аналізувати матчі. Тут може бути безліч факторів, один з яких гра в гостях. Адже господарі вибирають покриття на гру, роблять під себе корт і на ньому готуються ".

Часто тенісні зірки з небажанням їдуть на Кубок Девіса, потрібний цей турнір? "Усі турніри потрібні, - упевнений Поляков. - Це командна першість націй. Ти захищаєш честь країни, показуєш рівень її тенісу. Це всього лише максимум чотири старти в році. А для України так взагалі всього два матчі. Ми заздалегідь знали суперників, умови та могли краще підготуватися до поєдинків на грунті. У командних змаганнях велике значення має підготовка. налаштувався - переміг, не налаштувався - ти програв ".

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация