Кривой Рог новости
Дніпродзержинські "майдансери" розповідають про свою програму
20.09.2011 10:10 | Культура

Дніпродзержинські "майдансери" розповідають про свою програму

Дніпропетровською філією Київського інституту проблем управління імені Горшеніна була проведена прес-конференція «Про програму виступу Дніпродзержинської команди в шоу« Майданс-2 »24 вересня».

У прес-конференції взяли участь:

  • Головний хреограф команди Тетяна Шестак;
  • Головний адміністратор проекту Олена Шевченко;
  • Асистент хореографа Нінель Кобилецька;
  • Учасниця шоу Луїза Бекетова.

Тетяна Шестак повідомила, що дніпродзержинська команда готова гідно представити Дніпропетровську область на другому етапі шоу «Майданс-2». «Молодь Дніпропетровської області дуже талановита й активна. Я впевнена, що їх цілеспрямованість і наполегливість принесе Дніпродзержинської збірній перемогу. Дніпродзержинські майдансери дуже дисципліновані. На тренуваннях вони викладаються на повну, виконують всі вказівки і рекомендації. Такого прагнення до успіху немає ні в кого. Наша команда гідно представить область в наступному ефірі. Ми сподіваємося на підтримку всього регіону », - сказав вона.

Олена Шевченко подякувала голові Дніпропетровської ОДА Олександра Вілкула за активну підтримку команди. «Завдяки підтримці Олександра Вілкула, вже пошиті костюми і придбана атрибутика для двох виступів команди. Також вирішено питання проживання в Дніпродзержинську на час тренувань для учасників команди з інших міст регіону. Така підтримка обласного та міського керівництва надихає наших учасників і надає їм впевненості », сказала вона.

Нінель Кобилецька зазначила, що в найближчий виступ глядачів чекає маса сюрпризів від команди Дніпродзержинська. «Ми виконаємо 2 номери. Перший розповість про те, що серед сірих буднів завжди знайдеться місце святу і любові. Наступний номер команда виконає під музику з кінофільму «Бригада». У цьому номері також візьме участь наймолодший учасник команди - 4-х річна Валентина. Це буде досить комічний номер », - сказала вона.

Луїза Бекетова висловила особисту подяку головному хореографу Тетяні Шестак. «Таня дуже хороший хореограф. У неї дуже багато ідей, хочеться подякувати їй сказати, що вона найкраща ».

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация