Кривой Рог новости
Дніпропетровщина наполовину очищена від хімічних відходів
20.09.2011 10:14 | Экология

Дніпропетровщина наполовину очищена від хімічних відходів

З території Дніпропетровської області вивезено вже майже половину від загального обсягу хімічних засобів захисту рослин, непридатних до використання. Перший етап вивезення пестицидів за межі області здійснено за рахунок державного бюджету. З жовтня розпочнеться другий етап вивезення - за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул на нараді з вивезення за межі області непридатних до використання пестицидів, які залишилися регіону у спадок з часів СРСР.

«До кінця цього року ми повинні повністю вирішити одну з найголовніших завдань з підвищення екологічної безпеки нашого регіону. Ми повністю очищаємо область від усіх виявлених на її території непридатних пестицидів, які дісталися нам з часів Радянського Союзу. Це одне із завдань, поставлених в рамках Комплексної стратегії розвитку Дніпропетровщини », - сказав Олександр Вілкул.

В ході інвентаризації, проведеної за дорученням губернатора, на 1 липня цього року було встановлено, що на Дніпропетровщині в 19 районах та місті Новомосковськ знаходилося більше 950 т цих небезпечних речовин.

У нараді також взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації В'ячеслав Задорожний, керівники профільних підрозділів облдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, а також голови райдержадміністрацій та міський голова Новомосковська.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация