Кривой Рог новости
Майбутні криворізькі педагоги пройшли незабутню практику в Криму
21.09.2011 13:03 | Образование

Майбутні криворізькі педагоги пройшли незабутню практику в Криму

Літньої сесією навчальний рік не закінчується: студенти Педуніверситету всі літні місяці проходили навчальні практики, які допомагають закріпити отримані за рік теоретичні знання.

Майбутні історики і географи під час комплексної практики з фізичної географії побували в Криму. Але не в тому, що асоціюється з пляжем, купальщиками і пахлавою-тут їм не пощастило, море було дуже холодним. Вони пішки пройшли по складних гірських підйомів-спусків, побачили рідкісні і красиві рослини Фороської заповідника, куточки гірських лісів Криму.

Піднятися своїм ходом на 700 метрів над рівнем моря і побачити, як внизу летить вертоліт-це не глянсовий журнал з картинками природи погортати! Це таке 4D - з гірським повітрям, багаттям, наметами! Так і представляється потім урок, де вчитель розповідає: "Спуск по староримской дорозі в древні часи був єдиним виходом до Південного берега Криму. Чортові сходи - місце дуже екзотичне. "

Деталі реальної польової роботи опрацьовувалися на метеос'емках схилів МОДРу, берегів Інгульця та Саксагані. Але справжнім випробуванням витривалості і сили духу стала поїздка до рідкісне ландшафтне освіта Україна: Олешковкіе піски. Справжні, розпечені, вони були так екзотичні і так виснажливі!

Вражень не просто на рік-на все життя!

Добавить коментарий
Похожие новости
Студентські стипендії зростуть
29.08.2012 16:06 | Образование
Студентські стипендії зростуть
Кіровоградські кадети
29.08.2012 15:57 | Образование
Кіровоградські кадети
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация