Кривой Рог новости
У Кривому Розі зафіксовано випадок ботулізму
21.09.2011 13:09 | Здоровье

У Кривому Розі зафіксовано випадок ботулізму

Збудник цього смертельно небезпечного інфекційного захворювання був виявлений в бичках, виловлених в Азовському морі.

Медики вкотре звертають увагу, що небезпечно купувати продукти харчування - рибу, ковбасу, яку домашню консервацію - на стихійних ринках. А у випадку ознак отруєння рекомендують негайно звернутися до лікарської допомоги.

Довідка.
Ботулізм - важке токсікоінфекціонное захворювання, що характеризується ураженням нервової системи, переважно довгастого і спинного мозку. Розвивається в результаті попадання в організм харчових продуктів, води або аерозолів, що містять ботулотоксин, що продукується спороутворюючої паличкою Clostridium botulinum.
В основному, хвороба починається гостро, спостерігаються нудота, блювота, іноді біль у животі, рідкий стілець. Блювота і пронос нетривалі. Потім розвиваються почуття розпирання в шлунку, метеоризм, запори, це означає, що починається парез шлунково-кишкового тракту.
Одночасно з розладами шлунково-кишкового тракту з'являються розлад зору, сухість у роті і м'язова слабкість. Хворі скаржаться на «туман», «сітку перед очима», погано розрізняють довколишні предмети, читання ускладнене або неможливе через парезу акомодації і двоїння.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация