Кривой Рог новости
Вступають в силу нові правила для пасажирів "Укрзалізниці"
21.09.2011 13:15 | Бизнес

Вступають в силу нові правила для пасажирів "Укрзалізниці"

Про підсумки літніх перевезень Придніпровської залізниці та зміни в правилах перевезення пасажирів та їх багажу на прес-конференції розповів начальник відділу вокзалів Придніпровської магістралі Іван Леводянскій.

Іван Леводянскій підкреслив, що період літніх перевезень вже завершено, і кількість пасажирських поїздів і, відповідно, задіяних в них вагонів зменшилося практично в два рази. "В період літніх перевезень кількість задіяних в поїздах Придніпровської залізниці вагонів становило 1143 одиниці. В цю кількість входило і два дитячих складу з 20 вагонів, якими були перевезені понад 20 тисяч дітей. Скарг на перевезення працівниками Придніпровської магістралі дітей, на щастя, не надійшло жодної.

Всього на літній період в Україну було сформовано близько 180 пар пасажирських поїздів, з яких приблизно 40 пар - формування Придніпровської залізниці.

За літній період на Придніпровській залізниці було продано 3431000 квитків на поїзди далекого прямування, що на 12 тисяч менше, ніж за літо 2010 року. Виручка від їх продажу становила 523 мільйони гривень, що на 54 мільйони гривень більше, ніж за минуле літо.

Літні перевезення в Україну в основному орієнтовані на Крим. У цьому році, якщо говорити тільки про українських поїздах, то нами, Придніпровської магістраллю, було в Крим перевезено більше 2,158 мільйона пасажирів, що на 64623 більше, ніж торік. Але в цілому, через те, що цього року до Криму росіяни та білоруси поїхали набагато гірше, ніж в минулому році, то в Крим було перевезено понад 3,3 мільйона пасажирів, що на 158 тисяч менше, ніж торік.

Зараз йде посилена підготовка пасажирських вагонів до зимових перевезень, у яких поїздами Придніпровської магістралі буде задіяно приблизно стільки ж вагонів.

Також хочу нагадати, що з 25 грудня по 7 березня з Дніпропетровська до Ворохти буде знову курсувати потяг з двома вагонами - автомобілевозами. З Ворохти до Дніпропетровська він буде ходити з 26 грудня по 8 березня ", - повідомив Іван Семенович Леводянскій.

Також він розповів про зміни в правилах перевезення пасажирів та їх багажу, які вступили в силу з 19 серпня цього року.

По-перше, з майбутнього року будуть встановлені електронні кіоски, в яких пасажир, який замовив і оплатив через Інтернет свій квиток, ввівши певні паролі і коди оплати квитка, зможе самостійно роздрукувати свій квиток.

По-друге, на деякі поїзди, які саме будуть доведені до пасажирів окремо, через Інтернет можна буде замовляти квитки не за 45 діб максимально, а за 90 діб.

По-третє, повернення забутих в поїзді речей залізниця буде тепер здійснювати не безкоштовно, як було раніше, а за 20 гривень з кожного забутого в поїзді місця багажу.

По-четверте, якщо пасажир купує квиток на одній станції, а сідати в потяг на інший, проміжної станції (наприклад, квиток куплений в Дніпропетровську, а посадка буде в Дніпродзержинську), то з пасажира буде додатково стягуватися 5 гривень.

По-п'яте, повернення куплених квитків, якщо поїздка не відбудеться, буде здійснюватися тепер за наступною схемою:

- Якщо квиток здається більше, ніж за добу до відправлення поїзда зі станції придбання квитка, то повертається повна вартість квитка і плацкарти (бронювання певного місця у вагоні);
- Якщо квиток здається від 24 до 9 годин до відправлення поїзда зі станції придбання квитка, то повертається повна вартість квитка і 50% вартості плацкарти;
- Якщо квиток здається від 9 годин до моменту відправлення поїзда зі станції придбання квитка і не більше, ніж через 1 годину після відправлення поїзда, то повертається тільки вартість квитка без вартості плацкарти;
- Якщо квиток намагаються повернути пізніше, ніж через 1 годину після відправлення поїзда зі станції придбання квитка, то гроші пасажирові взагалі не повертаються.

По-шосте, якщо в поїздах перевозяться домашні тварини, то вони повинні перевозитися тільки в купейних вагонах, і на перевезення кішок і дрібніших тварин окремого місця купувати не треба, як і на собак до 45 см зросту в холці. Але якщо перевозиться собака крупніше 45 см росту в холці, то треба викуповувати всі 4 квитка даного купе.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация