Кривой Рог новости
Орден робертаріанцев пророкує кінець світу через знахідку в Криворізькому районі
22.09.2011 09:35 | Общество

Орден робертаріанцев пророкує кінець світу через знахідку в Криворізькому районі

Церква саєнтології і Орден робертаріанцев у Дніпропетровській області стурбовані тим, що стародавнє жертовне поховання в селі Недайвода Криворізького району знаходиться під загрозою руйнування.

Про це спільно повідомили глава Церкви саєнтологів в Дніпропетровську Микола Аверинцев і батько Ордена робертаріанцев Андрій Пушкевіч.

«Якщо поховання древнього жерця і надгробна стела будуть переміщені або зруйновані, це однозначно спричинить початок незворотних процесів на цих землях. Природні катаклізми і масові епідемії людей і худоби розпочнуться різко і несподівано, причому без видимої причини », - заявив Аверинцев.

За словами батька Ордена робертаріанцев Андрія Пушкевіча, подібне неповагу до стародавніх поховань може спровокувати достроковий кінець світу.

«Жрець, який похований у кургані біля Недайвода, був дуже сильним. Крім цього, знайдені піраміди можуть бути древнє єгипетських і виявитися більш цінними для науки. Головне, що всі, незалежно від віри, знають, що той, хто ворушить мертвих, буде проклятий живими », - сказав він.

«Якщо згадати про календар майя, то в 2012 році повинен відбутися кінець світу. Але майя не передбачили того, що початися він може в Дніпропетровській області », - доповнив Пушкевіч.

Нагадаємо, за інформацією прес-служби Дніпропетровської обласної ради, на території Криворізького району Дніпропетровської області знайдено унікальний пам'ятник історії та археології - стародавнє поховання, яке орієнтовно відноситься до епохи пізньої бронзи, ймовірно, до 14-12 століть до н.е.

Знахідки доводять, що тут знаходилося древнє святилище. На користь версії про те, що знахідка біля с. Недайвода може являти собою найдавніший ритуальний комплекс, говорять і виявлені тут вченими давні поховання, у тому числі - дорослої людини, який був жерцем, і юнаки близько 12 років, поховання якого було позначено грядою різнокольорових каменів, викладених у формі змії.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация