Кривой Рог новости
"Цирк Юрія Нікуліна" провів в Кривому Розі пресконференцію
22.09.2011 17:26 | Культура

"Цирк Юрія Нікуліна" провів в Кривому Розі пресконференцію

Сьогодні творчий колектив "Цирку Юрія Нікуліна" зустрівся з представниками ЗМІ нашого міста. За останні 20 років ця іменита трупа вперше приїхала з гастрольним туром. Наше місто - наступний після Одеси, де колектив почав свої гастролі.

Що очікує криворіжців на виставах? Це класичний цирковий спектакль екстра-класу: дресура, еквілібр, атлетичні номери, але в такій ексклюзивній режисурі та постановці!

Причому номери розраховані не тільки на дитячу аудиторію - веселі, з добрим ставленням до тварин, а й на взрос глядачів: шикарною шоу-програмою, музичним та сценічним оформленням та складністю номерів.

Те, що приготував нам колектив гімнастів Олега Спігіна-не для слабких нервів, але на таке варто подивитися: якщо це і не доконана мрія людини про вільному польоті, то точно - здатність добитися неможливого!

Великий номер дресированих ведмедів під керівництвом Віктора та Ольги Кудрявцевою-це окремий міні-спектакль, де сильні, хижі звірі чудово відчувають себе в ролі артистів і виконують такі трюки, які не кожній людині вдасться!

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация