Кривой Рог новости
Верховна Рада заборонила рекламу тютюну
23.09.2011 11:16 | Политика

Верховна Рада заборонила рекламу тютюну

Законопроект спрямований на приведення положень законів "Про рекламу", "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення" та Кодексу України про адміністративні правопорушення у відповідність з Рамковою конвенцією Всесвітньої Організації з охорони здоров'я з боротьби проти тютюну, яка ратифікована Верховною Радою України від 15 березня 2006 рік.

Відповідно до закону, забороняється реклама тютюнових виробів і товарних знаків, під якими вони випускаються, на радіо, телебаченні, супутниковому, онлайн-, мобільному, цифровому телебаченні, на білбордах, у транспорті. Рекламувати сигарети в місцях проведення масових заходів також забороняється.

Крім того, заборонена реклама тютюнових виробів в мережі Інтернет, крім веб-сайтів, призначених для повнолітніх. При цьому обов'язковою умовою доступу до цих сайтів має бути попередня ідентифікація віку користувачів.

Під заборону потрапляють тепер заходи щодо безкоштовної роздачі сигарет, у тому числі для маркетингових досліджень і дегустації, бонуси і премії, лотереї, конкурси, події, прямо або опосередковано пов'язані з тютюновими виробами, продаж тютюнових виробів у наборі з будь-якими іншими товарами або послугами.

Реклама сигарет буде дозволений тільки в спеціалізованих виданнях тютюнової галузі та на спеціальних виставкових заходах, що проводяться виключно для виробників та оптових продавців, - говориться в пояснювальній записці до закону.

Добавить коментарий
Похожие новости
DDos-атака хостингу ОПОРА
29.10.2012 14:06 | Политика
DDos-атака хостингу ОПОРА
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация