Кривой Рог новости
В Україні ввели біометричні паспорти
24.09.2011 22:48 | Политика

В Україні ввели біометричні паспорти

Парламент прийняв закон, який передбачає поступове впровадження документів, що засвідчують особу і громадянство України і містять біометричні дані.

За ухвалення в цілому відповідного законопроекту проголосували 257 депутатів при мінімально необхідних 226.

Передбачено, що до документів, котрі засвідчують особистість і підтверджує громадянство України, відносяться паспортна картка, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт, службовий паспорт, посвідчення особи моряка, посвідчення члена екіпажу, посвідчення особи на повернення в Україну, тимчасове посвідчення громадянина України.

Бланки документів з імплантованими безконтактними електронними носіями інформації для внесення біометричної та іншої інформації про особу повинні бути виконані багатокомпонентної захисної печаткою, яка містить символ електронного документа, інформацію про підприємство, на якому був виготовлений бланк документа, зображення малого державного герба України.

Документи, видані до набуття чинності цього закону, крім водійських посвідчень, дійсні до закінчення терміну їх дії і не підлягають обов'язковій заміні.

При цьому водійські посвідчення, видані з використанням зразка бланка, затвердженого органом виконавчої влади СРСР, припиняють свою дію з 1 січня 2014 року, а паспортні картки в обов'язковому порядку отримуються громадянами, народженими після 31 грудня 2011 року.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем ​​його опублікування.

Після прийняття законопроекту в цілому голова Верховної Ради Володимир Литвин зазначив, що Україні виконала практично всі законодавчі вимоги Європейського Союзу, необхідні для лібералізації візового режиму України з ЄС

Добавить коментарий
Похожие новости
DDos-атака хостингу ОПОРА
29.10.2012 14:06 | Политика
DDos-атака хостингу ОПОРА
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация