Кривой Рог новости
Відмова від переходу на зимовий час завдасть шкоди біржовій торгівлі в Україну.
24.09.2011 23:03 | Экономика

Відмова від переходу на зимовий час завдасть шкоди біржовій торгівлі в Україну.

Таку думку висловив глава правління «Української» біржі Олег Ткаченко на XIV міжнародному форумі учасників ринку капіталу, який проходить в Алушті (Крим) 22-25 вересня.

Він пояснив, що рішення парламенту відмовитися зимового часу призведе до падіння торгової активності на українських біржах у цей період через збільшення розриву в торгах з американськими біржовими майданчиками.

«Чи розуміємо ми, що тепер знову український ринок уже закінчить роботу до того часу, коли починають працювати (Сполучені) Штати», - сказав він.

Ткаченко пояснив, що сьогодні український ринок має годину (з 16:30 до 17:30), протягом якого його оператори можуть відреагувати на відкриття американських ринків.

У зв'язку з цим Ткаченко виступив з ініціативою спільно з регуляторами і Національним банком продумати можливість продовження торгової сесії і час проведення розрахунків.

Учасники ринку також відзначали, що рішення парламенту може створити деякі проблеми через те, що операційні системи і деякі програмні продукти як і раніше передбачають переведення годинників на годину назад в останню неділю жовтня.

Нагадаємо, що 20 вересня Верховна Рада Україна прийняла постанову «Про зміну порядку обчислення часу на території України», яким скасовано щорічний переведення годинників на зимовий і літній час.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация