Кривой Рог новости
В криворізьких відділеннях банків громадянам без паспорта валюту не продають
26.09.2011 11:46 | Экономика

В криворізьких відділеннях банків громадянам без паспорта валюту не продають

Тепер в Кривому Розі без паспорта не купити валюту в банку. При цьому у кожного бажаючого придбати інвалюту обов'язково відксерити документи (якщо їх уже немає в базі даних цього банку). Як повідомили кореспонденту нашого сайту в центральних офісах найпопулярніших банківських установ Кривого Рогу - до цього їх зобов'язало відповідне розпорядження Нацбанку.

Тепер від усіх банків і пунктів обміну валюти вимагається копіювати і зберігати документи фізичних осіб, які здійснюють валютообмінні операції, незалежно від суми таких операцій, зазначили банківські співробітники. Про це йдеться в листі Національного банку України № 28-211/3760-11058 від 21 вересня.

"Вимога щодо зберігання в документах операційного (робочого) дня копій сторінок документа, що посвідчує особу, які містять дані, на основі яких проведена ідентифікація особи, поширюється на валютообмінні операції, що здійснюються як на суму в еквіваленті до 50 тис. гривень, так і на операції, що перевищують цю суму ", - йдеться в листі.

НБУ також нагадує, що курс купівлі та продажу інвалюти за гривню повинен бути єдиним для операцій через каси банку, пункти обміну і банкомати, а встановлення комісії за такі операції забороняється.

Те, що НБУ зобов'язав банки з 23 вересня здійснювати купівлю-продаж валюти тільки за умови пред'явлення документа, що посвідчує особу, знову відкриває широке поле діяльності для тіньових валютників. Чим не забаряться скористатися нечисті на руку "ділки". Так що найближчим часом в Кривому Розі, як і по всій країні можна очікувати збільшення числа валютних шахраїв і, зрозуміло, їх жертв.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация