Кривой Рог новости
В Довгинцівському райвідділі міліції арештовані "перевертні в погонах"
26.09.2011 11:54 | Криминал

В Довгинцівському райвідділі міліції арештовані "перевертні в погонах"

Двоє оперуповноважених прийшли працювати в Довгинцівський райвідділ міліції в 2007 році. Чоловіки стали служити в розшуку, набираючись професійного досвіду, а разом з ним і всього того, що відноситься до розряду «зловживання становищем».

Їх безмежні вчинки почалися з 17 січня минулого року, коли вони почали розслідувати кримінальну справу про вбивство. У той зимовий вечір молодий хлопець був убитий під час бійки - він отримав тяжкі тілесні ушкодження, несумісні з життям. Але, замість того, щоб шукати дійсних душогубів, двоє міліціонерів стали «примушувати» зізнатися в злочині. одного вбитого. Євгенія М. вони привезли в райвідділ і, за словами заявника, спочатку били, а потім застосували до нього «динамомашину» - струмове напругу. Але хлопця це не зломило - він ні за що б не зізнався у вбивстві свого друга.

Тоді оперуповноважені вирішили «знайти» більш зговірливого «винуватця». І такий на їх шляху трапився - 50-річний Олег К., алкоголік і безробітний. Його в райвідділі тримали кілька діб, а після «проведених заходів» - випустили. Чоловік ледве-ледве добрався додому до своїх знайомих - з нього юшила кров. Медики констатували - у Олега К. відбита нирка, яку довелося вирізати. У своїх показаннях потерпілий пояснив, хто і де його побив.

Під вартою двоє колишніх міліціонерів вже знаходяться більше року.

За словами старшого помічника прокурора Долгінцеского району Томенко А.С., вони провину свою категорично заперечують, а їхні адвокати роблять ставку на ігнорування свідчень потерпілих громадян. Екс-сищики звинувачуються за кількома статтями КК України: за перевищення службових повноважень, умисне заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, катування, незаконне позбавлення волі людини.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация