Кривой Рог новости
У наступному році вчителям підвищать зарплату
26.09.2011 12:05 | Экономика

У наступному році вчителям підвищать зарплату

Про це заявив міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник під час прес-конференції за результатами проведення Форуму міністрів освіти європейських країн "Школа XXI століття: Київські ініціативи".

"Я бюджетом задоволений. Проект державного бюджету для освіти на 2012 рік непоганий. Звичайно, хотілося б більшого. Якщо говорити про основні параметри, то бюджет збільшений. Він передбачає три рази в наступному році підвищення заробітної плати педагогічним працівникам усіх рівнів. Збережено основні параметри, забезпечують державне замовлення на підготовку і бакалаврів, і спеціалістів, і магістрів ", - зазначив міністр.

За словами Табачника, в проекті держбюджету на 2012 рік передбачені кошти на низку цікавих програм.

"Якщо цього року ми мали 120 млн грн. На підручники для шкіл, то в проекті бюджету наступного року майже вдвічі - 216 млн грн. Якщо цього року ми мали 75 млн грн. На шкільні автобуси, то в проекті закону 354 млн грн. - це в п'ять разів більше. Цього року ми збираємося поставити в школи 214 автобусів, то в наступному році п'ять разів більше - понад 1000 одиниць ", - підкреслив міністр.

Раніше прем'єр-міністр Микола Азаров повідомив, що середня заробітна плата завідувача дошкільного навчального закладу в 2012 році проти 2011 зросте на 847 грн., Або на 35%, вчителя вищої категорії загальноосвітньої установи - на 614 грн., Або на 25%.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация