Кривой Рог новости
Криворізькі каратисти - чемпіони Польщі
28.09.2011 15:39 | Спорт

24 вересня в Польщі, м. Лежайськ відбувся міжнародний турнір Відкритий Чемпіонат Польщі. На запрошення польської сторони на турнір вирушила збірна Україна у складі 18 каратистів, в числі якої було і 4 бійці Криворізької Федерації Кіокушин Карате під керівництвом сенсея Панчукова Олександра.

Слід зазначити, що польські каратисти є одними з найсильніших у Європі, а враховуючи те, що чемпіонат запланований у Польщі, то на своїй землі, за підтримки трибун і лояльності суддів вони мають колосальну перевагу. Враховуючи ці фактори, наші бійці готувалися до турніру особливо ретельно. Плюс до всього, на вимогу Євросоюзу, каратисти молодше 14 років повинні виступати в захисних жилетах, а це дещо змінює тактику ведення бою.

Але, не дивлячись на всі ці фактори, Криворіжці виступили більш ніж гідно. З 5 золотих медалей в скарбничці збірної України 3 на рахунку вихованців Криворізької Федерації. Чередниченко Михайло став першим у категорії 8-9 років до 25кг., Оганесян Арсен перший в категорії 8-9 років до 30кг. і Слєпцов Олександр завоював золото в категорії 16-17 років до 65 кг. До жалю без нагороди залишився Бєліков Аркадій. Він упевнено перемагав у двобої, але безглузда травма не дозволила йому продовжувати бій, і в наступне коло змагань пройшов його суперник. Так само на рахунку наших каратистів ще одна нагорода. Чередниченко Михайло став 3-м по ката, що є безумовним успіхом, так як в Україну чемпіонати з ката серед дітей не проводяться, і досвіду подібних виступів ми не маємо.