Кривой Рог новости
14 кращих учнів Національної академії металургійний Україні, отримали іменні стипендії Вадима Гурова
29.09.2011 10:37 | Образование

14 кращих учнів Національної академії металургійний Україні, отримали іменні стипендії Вадима Гурова

14 кращих учнів профільних ліцеїв, технікумів, вузів, які входять до складу Криворізького навчально-наукового комплексу Національної академії металургійний Україні, отримали іменні стипендії Вадима Гурова.

Стипендіати визначаються рішенням педагогічної ради навчального закладу, і вирішальними принципами є висока успішність, наявність науково-дослідних робіт, активна життєва позиція майбутніх металургів.

Іменні стипендії Вадим Гуров вручає вже 10 років поспіль, і вони призначені для майбутніх фахівців гірничо-металургійного справи на кожному етапі їх підготовки: від шкіл до технікумів та інститутів. У цьому році 2 стипендії отримали учні міських науково-технічних металургійних ліцеїв, 7 стипендій - представники професійних центрів і ліцеїв, 3 стипендії - студенти технікумів, 2 стипендії - студенти Криворізького факультету Національної металургійної академії України. Загальна сума іменних стипендій Вадима Гурова в 2011 р. складає 20 000 грн.

Рінат Старков, Генеральний директор ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Іменні стипендії Вадима Гурова - це стимул для талановитих студентів Кривого Рогу підвищувати професійний рівень, продовжувати вдосконалювати свої знання та навички. Для цих молодих людей це серйозна заявка на успіх у майбутньому. Кращі з них зможуть згодом застосувати свої теоретичні знання на практиці, в тому числі і на нашому підприємстві. Компанія АрселорМіттал, виробник сталі № 1 у світі, веде постійний пошук амбітної молоді з високим рівнем професійної підготовки для того, щоб ростити менеджерів з місцевих фахівців. Бажаю сьогоднішнім стипендіатам досягнення високих результатів як в навчанні, так і в майбутній професійній діяльності ».

Суми іменних стипендій незмінні і щорічно складають 500 грн. для школяра, 1 000 грн. для учня профільного ліцею або центру, 2 000 грн. для студента технікуму і 3 000 грн. для студента вузу Кривого Рогу. За роки існування стипендії Гурова всього названо близько 150 стипендіатів. Усього за 10 років майбутні металурги Кривого Рогу отримали понад 100 тис. грн. в якості заохочення їхнього потенціалу.

Вадим Гуров, ветеран ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», народний депутат України трьох скликань: «У подоланні непростих економічних умов після глобальної світової кризи ми відзначаємо, що вимоги до представників металургійної професії постійно ростуть, потрібні нові навички та вміння, адже галузь не стоїть на місці. Я радий, що своїми стипендіями можу внести свій вклад у виховання, навчання та підтримку майбутніх металургів ».

Довідка: Гуров Вадим Миколайович - Заслужений металург України, народний депутат II, III і IV cозивов, почесний громадянин м. Кривий Ріг. Народився 22 лютого 1937 р. У 1959 р. закінчив Дніпропетровський металургійний інститут і був направлений на роботу в споруджуваний мартенівський цех «Криворіжсталі». Пройшов весь шлях сталеплавильник від підручного сталевара до начальника цеху. У 1989 р. був направлений в конвертерний цех, де незабаром став керівником сталеплавильних цехів - мартенівського і конверторного. У 1994 р. висунутий кандидатом у депутати Верховної Ради України, повторно ставав депутатом в 1998 і 2002 рр.

Добавить коментарий
Похожие новости
Студентські стипендії зростуть
29.08.2012 16:06 | Образование
Студентські стипендії зростуть
Кіровоградські кадети
29.08.2012 15:57 | Образование
Кіровоградські кадети
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация