Кривой Рог новости
В Кривому Розі знову запрацює радонова лікарня
29.09.2011 10:40 | Здоровье

В Кривому Розі знову запрацює радонова лікарня

Міська рада Кривого Рогу прийняв рішення про реконструкцію та відновлення радонової лікарні, колись діяла на базі 11-ї міської лікарні на ПГЗК. Корисні радонові ванни криворіжці зможуть приймати вже в першому кварталі 2012 року.

Як повідомив журналістам на традиційному пост-сесійній брифінгу міський голова Юрій Вілкул, на реконструкцію водолікарні вже виділена необхідна сума. 5,26 млн. грн. з неї - це державні субвенції, а 620 тисяч гривень дав міський бюджет. Цієї суми, уверег мер Кривого Рогу, вистачить і на реконструкцію, і на установку сучасного обладнання.

За словами градоначальника, рішення про відновлення радонової лікарні було прийнято після численних звернень самих криворіжців - звичайних людей і фахівців-медиків. На питання - коли ж зможуть вони поринути в лікувальні ванни, Юрій Вілкул пообіцяв, що це відбудеться в січні-березні 2012 року. "Роботи на об'єкті вже ведуться", - зазначив він.

Як відомо, радонова водолікарня в 11-й міській лікарні була закрита ще в 1996 році - через припинення фінансових дотацій на її утримання і ремонти з "гаманця" ПГЗК.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация