Кривой Рог новости
Кривий Ріг отримав 10 мільйонів гривень понад бюджету
30.09.2011 15:26 | Экономика

Кривий Ріг отримав 10 мільйонів гривень понад бюджету

Додатково на реалізацію різних міських проектів направлено 9 млн. 997 тис. гривень. У тому числі, за рахунок додаткових субвенцій з держбюджету - 5,3 мільйона гривень, за рахунок передачі із загального та цільового фонду до бюджету розвитку - 4,7 мільйона.

Мер міста Юрій Вілкул розповів, куди планується витратити виділені кошти. 5263000 гривень будуть спрямовані на капітальний ремонт будівель і приміщень міської лікарні № 11. Також для цієї лікарні у рамках співфінансування буде направлено 620 тисяч гривень для придбання обладнання для радонового відділення.

Понад півтора мільйонів (1,548 млн.) виділено «Криворіжтепломережа» для придбання та встановлення теплолічильників, що дозволить ефективно вести в місті моніторинг енерговитрат.

1450000 гривень направлено на виконання проектних робіт для того, щоб наступного року почалося будівництво і реконструкція цілого ряду об'єктів. У тому числі, будівництво чотирьох блочних котелень, реконструкція парку Героїв та парку Гагаріна, реконструкція проспекту Карла Маркса, перебудова будівель під житлові будинки на вулицях Нарвської і Туполєва, ряд інших проектів.

Також додатково 781 000 гривень виділяється на придбання ще 8 спортивних майданчиків, які встановлюються біля загальноосвітніх шкіл. Вчителі фізкультури отримують можливість більш ефективно проводити свої уроки. А діти і дорослі у будь-який зручний час можуть поліпшити свою фізичну форму, адже доступ на майданчики відкритий для всіх.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация