Кривой Рог новости
В селищі Чкалово побудували газопровід
30.09.2011 15:27 | Власть

В селищі Чкалово побудували газопровід

У 54 будинках селища Чкалове, що в Тернівському районі Кривого Рогу з'явився газ. Сьогодні міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул відкрив у селищі новий газопровід, який забезпечив голубим паливом вулиці Ломоносова та Снігурівському.

Будівництво газопроводу високого тиску селища Чкалове почалося ще в 2007 році, але через нестачу коштів велося повільними темпами. Лише в 2011 році за сприяння губернатора Дніпропетровщини Олександра Вілкула фінансування відновилося: виділено кошти з державного та місцевого бюджетів, будівельні роботи активізувалися і газифікація селища була завершена.

- Минулої осені, під час виборчої кампанії я зустрічався з багатьма з вас, і однією з проблем, які вас турбували, була відсутність газу у ваших будинках. Тоді ми прийшли до висновку, що треба газифікувати кожну вулицю і кожен будинок у нашому місті. Ми послідовно виконуємо цю програму, - зазначив Юрій Вілкул під час свого звернення до жителів селища.

Також Юрій Вілкул акцентував увагу на тому, що роботи з будівництва газопроводу виконані з використанням сучасних технологій, що дозволить збільшити в кілька разів термін його служби.

Міський голова подякував усім, хто брав участь у проектуванні та будівництві, а також керівництво області за підтримку в такому важливому питанні.

Для довідки. Загальна вартість нового газопроводу склала - 2 млн. 189,6 тис. грн. Довжина газопроводу складає 4,96 км, в тому числі 2,62 км газопроводу високого тиску і 2,34 км розвідних мереж. Газопровід виконаний з поліетиленових труб, перехід через річку Саксагань - зі сталевих.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация