Кривой Рог новости
Якість питної води в Кривому Розі покращилась
30.09.2011 15:34 | Экология

Якість питної води в Кривому Розі покращилась

На прес-конференції, традиційно проходить після сесії міськради, міський голова Юрій Вілкул зупинився на найбільш значимих питаннях. Серед них - реалізація програм щодо приведення в норму міських водних артерій - Саксагані та Інгульця.

У цьому році був значно збільшений період скидання води в Інгульці. Якщо звичайно його починали в квітні і закінчували до середини травня, то в цьому році воду скидали до кінця серпня. Це сприятливо вплинуло як на якість води в самому Інгульці, так і на стан Карачунівського водосховища - головного резервуару питної води для Кривого Рогу. Вперше за останні роки рівень води в сховище не зменшився.

- У результаті промивки вміст хлоридів у річковій воді зменшилася майже в три рази - з 800 міліграмів на літр до 290 міліграмів. Нормативний показник становить 350 міліграм, - зазначив Юрій Вілкул. - Також вдалося значно знизити показники жорсткості води. Це оздоровило річку, а з кранів городян потекла більш якісна вода.

На реалізацію цього проекту було виділено 31,2 млн. гривень. 4,5 млн. гривень направлено на будівництво загальноміських очисних споруд - Центральної і Південної станцій аерації. Тривають роботи з очищення русла річки Саксагань, йде будівництво каналізаційних колекторів і мереж.

- Усі питання, пов'язані з поліпшенням екологічного стану в нашому місті, - підкреслив мер, - знаходяться на контролі як моєму особистому, так і обласної влади.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация