Кривой Рог новости
Команда СК «Інгулець» отримала першість в змаганнях у спортивому туризмі
30.09.2011 15:37 | Спорт

Як повідомляє видання "Спортивне Криворіжжя", з 23 по 25 вересня в селищі Мигія Миколаївської області проходив щорічний чемпіонат міста Кривого Рогу зі спортивного туризму, присвячений Всесвітньому дню туризму. У чемпіонаті брала участь 21 команда. Серед них вперше брала участь команда Спортивного клубу «Інгулець», а саме працівники цехів і структурних підрозділів Інгулецького гірничо-збагачувального комбінату: Михайло Дешевскій, Марія Борейко, Валентина Щерба, Сергій Цюзік, Василь Шепетуха, Руслан Гуров, Дмитро Галенко.

Змагання включали такі дистанції: техніка в'язання вузлів, пішохідний, гірський, водний, велотуризм. Всі дистанції були розбиті на два класи (по складності). Наша команда приймала участь у другому класі, більш складне.

Самим фізично складним і видовищним завданням стала дистанція техніки пішохідного туризму, де учасникам потрібно було продемонструвати свої туристичні навички, а саме виготовлення носилок і транспортування потерпілого, також необхідно було подолати різні перешкоди, такі як брід через гірську річку, навісна переправа і багато іншого.

Команда СК «Інгулець» посіла перше місце з техніки в'язання вузлів, пішохідному та гірського туризму. У загальному заліку стала срібним призером, поступившись всього два очки команді «Quest» у водному і вело-туризм.

Нагадаємо, що інгульчани в цьому чемпіонаті дебютували. Більше того, як зазначив інстуктор з туризму СК «Інгулець» Володимир Бляховіч, власне їх команда сформувалася буквально недавно - тренування почалися в березні 2011 року. І вже в першому своєму змаганні хлопці опинилася в прямому сенсі слова на чемпіонській висоті.