Кривой Рог новости
В жовтні завершиться перший етап робіт з реконструкції першої пускової ділянки проспекту від вулиці Панаса Мирного до вулиці Переяславської
30.09.2011 15:42 | Власть

В жовтні завершиться перший етап робіт з реконструкції першої пускової ділянки проспекту від вулиці Панаса Мирного до вулиці Переяславської

Згідно з графіком робіт у цьому році передбачено провести реконструкцію першої пускової ділянки проспекту від вулиці Панаса Мирного до вулиці Переяславської. Це становить 60% від усіх робіт, передбачених планом реконструкції. На даний момент виконано вже понад три чверті робіт, запланованих на 1-му етапі, повідомив заступник міського голови Андрій Гальченко.

На проспекті Південному не просто замінюється дорожнє покриття, а фактично йде перебудова і благоустрій всієї його інфраструктури, по суті проспект твориться заново », - зазначив заступник мера.

Крім повної заміни дорожнього покриття, тут проведена обробка фасадів 29-ти житлових будинків, виконано реконструкцію скверу біля Інгулецького райвиконкому разом з алеєю Слави, упорядкована територія біля палацу культури ВАТ «Південний гірничо - збагачувальний комбінат». Влаштовані також безшумні трамвайні колії на протязі 1632 м.

Губернатор, відвідавши величезну «будівельний майданчик» на південній околиці міста залишився задоволений ходом реконструкції. І поставив перед керівництвом міста завдання ввести в експлуатацію перший пусковий комплекс проспекту в жовтні цього року.

Як відомо, повністю завершити реконструкцію проспекту планується в жовтні наступного року. Загальна вартість реконструкції становить 42,6 млн грн, з них першого пускового комплексу - майже 25 млн грн. Роботи з реконструкції першого пускового комплексу фінансуються за кошти міського бюджету та міського цільового фонду.
Додаткове фінансування в розмірі 10,25 млн грн в рамках соціального партнерства влади і бізнесу надано ВАТ «Південний ГЗК», ще 4 млн грн надало ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация