Кривой Рог новости
«Кривбасбаскет» взяв участь у турнірі Білостінного
30.09.2011 15:56 | Спорт

«Кривбасбаскет» взяв участь у турнірі Білостінного

Баскетбольний клуб «Кривбасбаскет» завершив підготовку до нового сезону. Криворіжці провели два навчально-тренувальні збори в Литві. Заключним акордом у підготовці команди став товариський турнір Білостінного, який проходив в Одесі. На цьому турнірі «Кривбасбаскет» провів передсезонні спаринги безпосередньо зі своїми майбутніми суперниками БК «Одеса» та МБК «Миколаїв».

Володимир Чурсін (головний тренер БК «Кривбасбаскет»):
- Турнір Білостінного в Одесі складався з двох ігор. Ми провели два матчі з БК «Одеса» та МБК «Миколаїв» відповідно. Також зіграли товариську гру з «Хіміком».

Господарям турніру ми програли достатньо з великим розривом у 20 очок. Цей розрив одеситам вдалося зробити в другій чверті. Я спеціально дав відпочити основним гравцям, зокрема Елвіну Сноу. Надав в черговий раз проявити себе молодим гравцям. Напередодні в розташування команди прибув на перегляд ще один легіонер Браян Девіс, якого я теж не став ставити в склад. Ми промазали свої кидки, після чого БК «Одеса» стала в зонний систему захисту. Після цього ми пропустили багато контратак, давши господарям можливість відірватися. У третій, четвертій десятихвилинці гра була рівна, але в підсумку зачепив другій чверті дав у результаті одеситам перемогу.

Проти МБК «Миколаїв» ми грали оптимальним складом. Досить непогано себе проявив новачок Браян Девіс, видно, що у нього є потенціал. Нам вдалося добре захиститися і вчасно втекти в контратаку, що і принесло нам перемогу. На цьому турнір для нас закінчився.
Третя гра з «Хіміком» була товариською. Нам було важко грати третій день поспіль. Перші дві чверті ми грали непогано, першу половину гри виграли в одне очко. Третю чверть провалили через низку своїх помилок, плюс фізична втома.

«Крібвассбаскет» - МБК «Миколаїв» - 97:86 (28-24; 23-18; 20-29; 26-15).

«Крібвассбаскет»: Сноу - 21 очко, 6 підбирань, 2 перехоплення і 6 передач; Кривцов - 14 очок; Девіс - 13 очок та 7 підбирань; Кондратовець - 12 очок і 4 перехоплення.
МБК «Миколаїв»: Грін - 16 очок та 8 підбирань; Колмен - 17 очок і 2 передачі; Хантер - 15 очок та 9 підбирань.

БК «Одеса» - «Кривбасбаскет» - 85:64 (19-15; 28-7; 18-21; 20-21).

БК «Одеса»: Кінг - 17 очок; Коваль - 12 очок, 2 перехоплення, 4 втрати, 4 передачі, 3 підбирання; Кривич - 9; Коршук - 8; Парвадов - 8; Анненков - 8 очок і 4 передачі;
«Кривбасбаскет»: Корабльов - 12; Щепкін - 11; Кривцов - 9; Череповський - 8.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация