Кривой Рог новости
В Криворізьких котельних встановлять лічильники
01.10.2011 22:24 | Власть

В Криворізьких котельних встановлять лічильники

Олександр Вілкул дав доручення міській владі Кривого Рогу вжити необхідних заходів по встановленню лічильників на котельнях.

Зокрема, в Кривому Розі їх має бути встановлено 70. На останній сесії міської ради депутати цільовим призначенням виділили 1,58 млн. грн. з міського бюджету для КП "Криворіжтепломережа" на придбання теплових лічильників.

Термін виконання доручення губернатора - до 1 грудня 2011 року. Про це було сказано в ході розгляду підготовки до опалювального сезону на виїзній нараді в Кривому Розі, яке відбулося вчора.

Як доповів губернатору заступник міського голови Андрій Гальченко, всі підготовчі роботи по об'єктах бюджетної сфери завершені. Паспорти готовності отримали і до прийняття тепла повністю готові 146 шкіл і 147 дитсадків міста, 50 медичних установ, 39 закладів культури та 24 спортивних установи Кривбасу, а також 12 закладів соціального захисту.

У цілому губернатор відзначив гарну підготовку Кривого Рогу до опалювального сезону. "Всі питання щодо початку та ходу опалювального сезону знаходяться під жорстким контролем як міської, так і обласної влади», - підкреслив губернатор. І додав, що вже з 1 жовтня по області оголошена готовність до старту опалювального сезону.

«Я поставив завдання перед керівниками всіх міст і районів з завтрашнього дня - 1 жовтня - при зниженні температури бути готовими до початку опалювального сезону на об'єктах соціальної сфери - в школах, садочках, лікарнях. А з 15 жовтня - тепло повинно бути подано всім без винятку споживачам області », - зазначив Олександр Вілкул.

За його словами, управління ЖКГ облдержадміністрації буде здійснювати щоденний моніторинг початку та проходження опалювального сезону. При цьому особисту відповідальність за роботу і взаємодію всіх комунальних та оперативно-чергових служб несуть керівники міст і районів області.

Нагадаємо, що на сьогоднішній день на балансі теплового господарства Кривого Рогу знаходиться 98 котелень, 800,6 км теплових мереж і 125 теплорозподільчих пунктів.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация