Кривой Рог новости
Ювілей відсвяткувала стипендія Гурова
02.10.2011 12:53 | Образование

Ювілей відсвяткувала стипендія Гурова

Учора 14 кращих учнів ліцеїв, технікумів та вузів, які входять до складу Криворізького навчально-наукового комплексу Національної металургійної академії України, отримали іменні стипендії Вадима ГУРОВА.

Ветеран ПАО «АрселорМіттал Кривий Ріг», народний депутат України трьох скликань, Почесний громадянин Кривого Рогу Вадим Гуров вручає стипендії свого імені уже 10-й рік поспіль. Імена стипендіатів визначаються рішеннями педагогічних рад навчальних закладів, а вирішальними факторами при цьому є висока успішність, наявність науково-дослідницьких робіт та активна життєва позиція майбутніх металургів.

В цьому році 2 стипендії отримали учні міських науково-технічних металургійних ліцеїв, 7 — професійних центрів і ліцеїв, 3 — студенти технікумів, 2 — Криворізького факультету Національної металургійної академії України. Загальна сума іменних стипендій у 2011 році склала 20 тисяч гривень.

Що ж до розмірів окремих стипендій, то для школярів вони складають 500 гривень, для учнів професійних ліцеїв чи центрів — 1000 гривень, для студентів технікумів — 2000 гривень, для студентів вузів — 3 000 гривень.

Вручення премій традиційно відбулося в урочисто-святковій атмосфері в Палаці культури «Металург», зал якого був ущент заповнений молодими людьми, що в якості майбутньої сфери професійної діяльності обрали металургію. Від імені адміністрації ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» стипендіатів та всіх учнів і студентів привітали директор департаменту з персоналу Ірина ЄФИМЧУК, директор сталеплавильного департаменту Олександр ЗОЗУЛЯ, інші фахівці підприємства, а також секретар міської ради Сергій МАЛЯРЕНКО.

Сам Вадим ГУРОВ висловив неабияке задоволення з того, що своїми стипендіями він може долучитися до виховання, навчання та підтримки майбутніх металургів. А вимоги до представників цієї професії постійно ростуть, зазначив він.

За десятиріччя існування стипендії Гурова її отримали 150 стипендіатів на загальну суму понад 100 тисяч гривень.

"Вестник Кривбасса"  Марія Спаська

Добавить коментарий
Похожие новости
Студентські стипендії зростуть
29.08.2012 16:06 | Образование
Студентські стипендії зростуть
Кіровоградські кадети
29.08.2012 15:57 | Образование
Кіровоградські кадети
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация