Кривой Рог новости
У Кривому Розі відкрився ще один дитячий ігровий майдачик
03.10.2011 14:06 | Власть

У Кривому Розі відкрився ще один дитячий ігровий майдачик

1 жовтня в Інгулецькому районі Кривого Рогу за підтримки губернатора Дніпропетровщини, голови обласної організації Партії регіонів Олександра Вілкула було відкрито новий дитячий ігровий комплекс. В урочистій церемонії відкриття взяли участь перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації, депутат обласної ради від Партії регіонів В'ячеслав Задорожний, депутати Криворізької міськради від Партії регіонів і жителі міста.

«Ми, представники Партії регіонів, робимо все, щоб діти нашого регіону, де б вони не проживали, мали всі умови для комфортного життя та навчання, для повноцінного здорового розвитку. Тому з 2006 року з ініціативи Олександра Вілкула в області ведеться масштабне будівництво дитячих майданчиків. На сьогоднішній день в Кривому Розі силами наших однопартійців створено 59 дитячих ігрових містечок. І в наступному році ця робота буде продовжена. У кожне місто, селище, село області повертаються символи щасливого дитинства - каруселі, пісочниці, гойдалки та гірки », - сказав В'ячеслав Задорожний.

У рамках програми благоустрою міст і районів Дніпропетровщини, яку реалізує Дніпропетровська обласна організація Партії регіонів, в області вже побудовано 216 дитячих ігрових комплексів. Планується, що кінця року буде відкрито ще 42 майданчики.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация