Кривой Рог новости
Міттал відновлює виконання своїх інвестзобов'язань щодо «Криворіжсталі»
04.10.2011 16:12 | Бизнес

Міттал відновлює виконання своїх інвестзобов'язань щодо «Криворіжсталі»

«АрселорМіттал Дуйзбург ГмбХ» (акціонер ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг») і Фонд державного майна України 3 жовтня 2011 домовилися про відновлення виконання інвестзобов'язань відповідно до Договору купівлі-продажу ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг", повідомляється в прес-релізі компанії.

Корпорація індійського мільярдера добровільно виходить з обставин форс-мажору, дія яких припиняється 31 грудня 2011, навіть незважаючи на те, що економічні показники ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і світовій металургійній галузі ще дозволяють відстрочку деяких інвестзобов'язань. Таким чином, з 1 січня 2012 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжить виконання зобов'язань у повному обсязі відповідно до умов підписаної угоди.

Член Ради директорів компанії "АрселорМіттал" Гонзало Уркихо так прокоментував внесення змін до Договору: «Підписання додаткової угоди з Фондом держмайна України є позитивною подією для обох сторін. Рада директорів компанії "АрселорМіттал" пишається досягненнями нашої управлінської команди в Україну у все ще непростих умовах світової економіки. Упевнений, що ця угода створить міцну основу для ще більшого успіху нашого підприємства в Кривому Розі в майбутньому ».

Нагадаємо, за підсумками перевірки діяльності ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» за 2010 рік, проведеної ФДМУ навесні 2011 р., з 58 інвестиційних зобов'язань, передбачених Договором купівлі-продажу, 26 виконані в повному обсязі, 27 зобов'язань (в основному в соціальній сфері: оздоровлення працівників, робота поліклініки для персоналу, утримання оздоровчих комплексів і баз, продовження будівництва житла і безкоштовна передача житла працівникам) в даний момент виконуються, а по 5 зобов'язаннями термін виконання ще не настав.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация