Кривой Рог новости
«Ферро-ЗНТУ» - «Кривбасбаскет» - 90: 73
05.10.2011 13:32 | Спорт

Криворізький "Кривбасбаскет" у першому турі нового сезону на виїзді поступився запорізькому "Ферро-ЗНТУ". Незважаючи на прекрасну гру Брайана Девіса, який відзначився дабл-даблом переконливим (29 очок + 16 підбирань), «Ферро-ЗНТУ» не дав «Кривбасбаскет» жодних шансів зачепиться за позитивний результат, обігравши при цьому криворіжців з рахунком 90:73.
Вже на п'ятій хвилині зустрічі наші хлопці домоглися переваги - 12:0. Постаралися капітан команди Дмитро Корабльов, Брайан Девіс і Артем Щепкін. Але трійка капітана запорожців трохи поліпшила ситуацію. Пішла гра у новобранця запорізької команди Ренді Кулпепера, який протягом 3 наступних хвилин записав до свого активу 8 очок і вивів «Ферро» вперед - 13:12. З цього моменту господарі вже не упускали ініціативи і на першу перерву пішли, маючи перевагу в 5 пунктів.

Другий період пройшов під знаком домінанти підопічних Кирила Большакова, в яких вдало увійшов у гру центровий Вадим Матюкевич, він постійно змушував суперників фолити і вміло реалізував штрафні кидки. Джеремі Шаппелл протягом 20 хвилин приніс у командну скарбничку 10 очок. У «Кривбасбаскету» раніше роль головного снайпера виконував Брайан Девіс (13 пунктів). Так що на велику перерву команди пішли за рахунку 43:26 на користь господарів.

У третьому періоді перевага «Ферро» вже не було настільки відчутним, але роль заспівувачів атак команди вже виконували інші виконавці Майкл Девіс (7 пунктів), Олександр Рибалко та Артем Буцький (по 5). Здавалося, відіграти дефіцит у 21 очко, який утворився перед заключною чвертю, криворіжцям було нереально, але іншої думки був Брайан Девіс, який у середині останнього періоду приніс своїй команді 7 очок поспіль. Але нинішній склад «Ферро» має в своїй обоймі таких гравців, які не зупиняються на досягнутому. І хоча для них як і раніше невирішеною проблемою залишалася нейтралізація Брайана Девіса (10 очок протягом 4 періоди), загальний підсумок матчу показав, що запорізький клуб має достатній потенціал, щоб сперечатися за високі місця в чемпіонаті.

«Ферро-ЗНТУ» - «Кривбасбаскет» - 90:73 (19:14, 24:12, 24:21, 23:26).

«Ферро-ЗНТУ»: Рибалко (13 + 6 підборів), Чумаков, Шаппелл (12 + 12 підборів), М. Девіс (14 + 9 підбирань), Буцький (7); Змитрович (2), Кондрусевич (2), Матюкевич (10), Гуін (16 + 6 підборів), Кулпеппер (14 + 8 передач).

«Кривбасбаскет»: Кондратовець (10), Корабльов (11), Щепкін (3), Коротков (3), Б. Девіс (29 + 16 підборів); Сноу (8), Чариков (2), Конєв (2), Мальчевський, Кривцов (4 + 5 підборів), Череповський, Орленко (1).

Дублюючий склад «Ферро» жваво почав гру і досить швидко, завдяки активності всюдисущого Максима Козловця повів у рахунку - 7:0 Але потім відбувся якийсь провал, і наступний ігровий відрізок виграли криворіжці - 17:2. Кінцевий рахунок першої чверті показав 6-очкову перевагу "Кривбасбаскету". Актівними діями в атаці відзначалися Вадим Мякінін та Олександр Омельченко.
Надалі ініціатива знову перейшла до дублерів «Ферро», яким вдалося довести матч до перемоги.
«Ферро-ЗНТУ» - «Кривбасбаскет» - 65:46 (13:19, 21:9, 17:5, 14:13).

«Ферро-ЗНТУ»: Воробйов (10), Тимощук (11 + 8 підборів + 8 передач), Бєляєв (9), Васильченко (4), Козловець (18 + 9 підбирань + 5 передач); Клименчук, Пелех, Меліхов (5 ), Камусакі, Саєнко (8), Петренко.

«Кривбасбаскет»: Буткевич (4), Салко, Анісімов (3), Мякінін (15 + 7 підборів), Омельченко (20); Матвієнко, Мироненко, Вєтров (2), Сергейчик (2), Бондаренко.