Кривой Рог новости
АрселорМіттал і Фонд державного майна України підписали угоду
05.10.2011 13:35 | Бизнес

АрселорМіттал і Фонд державного майна України підписали угоду

Київ, 4 жовтня 2011 р. «АрселорМіттал Дуйзбург ГмбХ» (акціонер ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг») і Фонд державного майна України 3 жовтня 2011 підписали Договір про внесення змін до Договору купівлі-продажу пакета акцій ВАТ «Криворізький гірничо-металургійний комбінат «Криворіжсталь». Незважаючи на той факт, що економічні показники ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і світовій металургійній галузі ще дозволяють відстрочку деяких інвестзобов'язань у відповідності з Договором купівлі-продажу, «АрселорМіттал Дуйзбург» добровільно виходить з обставин форс-мажору, дія яких припиняється 31 грудня 2011 р. Відповідно, з 1 січня 2012 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжить виконання зобов'язань у повному обсязі відповідно до умов підписаної угоди.

Гонзало Уркихо, Член Ради директорів компанії АрселорМіттал: «Підписання додаткової угоди з Фондом держмайна України є позитивною подією для обох сторін. Рада директорів компанії АрселорМіттал пишається досягненнями нашої управлінської команди в Україну у все ще непростих умовах світової економіки. Упевнений, що ця угода створить міцну основу для ще більшого успіху нашого підприємства в Кривому Розі в майбутньому ».

За підсумками перевірки діяльності ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» за 2010 рік, проведеної Фондом державного майна України навесні 2011 р., з 58 інвестиційних зобов'язань, передбачених Договором купівлі-продажу, 26 зобов'язань виконані в повному обсязі, 27 зобов'язань (в основному в соціальній сфері: оздоровлення працівників, робота поліклініки для персоналу, утримання оздоровчих комплексів і баз, продовження будівництва житла і безкоштовна передача житла працівникам) в даний момент виконуються і по 5 зобов'язаннями термін виконання не настав.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация