Кривой Рог новости
Кривий Ріг увійшов до Асоціації «Енергоефективні міста України»
06.10.2011 16:02 | Власть

Кривий Ріг увійшов до Асоціації «Енергоефективні міста України»

Кривому Розі проходить міжнародна конференція «Угода мерів» - шлях до сталого енергетичного розвитку міст ». До участі у заході запрошені міські голови та особи, відповідальні за формування енергетичної політики міст, українські та міжнародні експерти, представники державних, неурядових та міжнародних установ, що займаються питаннями енергоефективності та сталого розвитку.

Сьогодні, в перший день конференції міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул підписав «Угоду мерів». Таким чином Кривий Ріг взяв на себе добровільні зобов'язання, випередити загальноєвропейські вимоги ЄС щодо скорочення викидів CO2 мінімум на 20%, шляхом введення енергозберігаючих заходів та поширення використання відновлюваних джерел енергії.

У цілому «Угода Мерів» - ініціатива Європейської комісії, мета якої об'єднати європейські місцеві органи влади в єдину команду для спільної боротьби з глобальним потеплінням.

Слід зазначити, що проекти, які розробляються з допомогою Асоціації «Енергоефективні міста України», отримують фінансову підтримку з боку Європейського Союзу. Тому членство в ній для Кривого Рогу буде не тільки корисним, а й вигідним. На рівні Асоціації проходять тренінги, навчальні семінари та розробляється план дій щодо підвищення ефективності спожитої енергії. Також проходять тренінги зі складання паспортів енергоефективності міст, що охоплюють всі галузі енергокомплексу.

- Ця угода є першим, в якому Європейський Союз звернувся на рівні місцевих територіальних громад - наголосив міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул, - за допомогою «Угоди мерів» можна буде максимально ефективно реалізувати питання зменшення викидів шкідливих речовин в атмосферу, вирішувати питання охорони навколишнього середовища, а також ефективно використовувати енергоресурси.

Варто зазначити, що на сьогоднішній день Угода Мерів підписали 2868 міст. Україна представлена ​​21 містом-підписантом Угоди Мерів: Артемівськ, Долина, Кам'янець-Подільський, Херсон, Ковель, Луцьк, Львів, Могилів-Подільський, Первомайськ, Прилуки, Вознесенськ, Жмеринка, Славутич, Чернігів, Броди, Новоград-Волинський, Вінниця, Коростень, а з сьогоднішнього дня і Кривий Ріг.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация