Кривой Рог новости
Криворізькі депутати захищають честь міста на спартакіаді серед депутатів усіх рівнів
06.10.2011 16:13 | Спорт

Криворізькі депутати захищають честь міста на спартакіаді серед депутатів усіх рівнів

5 жовтня стартували фінальні змагання першої Всеукраїнської спартакіади серед депутатів усіх рівнів, присвячені 20-річчю Незалежності України.

Змагання проходять на базі Олімпійського навчально-спортивного центру "Спартак" в Алушті. Народні обранці змагаються у міні-футболі, волейболі, настільному тенісі та шашках.
 
Голова Державної служби молоді та спорту Равіль Сафіуллін надіслав вітання учасникам та організаторам спартакіади. "Переконаний, проведення цього спортивного свята буде сприяти благородній справі популяризації здорового способу життя, - йдеться у привітанні. - Адже фізична культура і спорт дарують насолоду від руху, радість спілкування та подолання перешкод ".

У цьому спортивному святі бере участь збірна Дніпропетровської області з міні - футболу. Її кістяк складають криворізькі депутати: Олег Колодій, Ігор Левицький, Віталій Польовий, Костянтин Караманіц, Сергій Білокінь.

У дебютному матчі турніру наші депутати вирвали вольову перемогу у депутатів Харківської області - 3:2. У другому матчі нашим футболістам протистояла команда Миколаївської області. Перемога залишилася за нами 6:1.

Вирішальний матч збірна Дніпропетровської області проведе проти депутатів Рівненської області.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация