Кривой Рог новости
Громадскість нарешті звернула увагу на психічне здоров'я
07.10.2011 15:05 | Здоровье

Громадскість нарешті звернула увагу на психічне здоров'я

10 жовтня відзначається Всесвітній День психічного здоров'я. У Кривому Розі напередодні цієї дати медики психоневрологічного диспансеру зустрілися з представниками місцевих ЗМІ.

Всесвітня організація охорони здоров'я заявила, що на сьогодні 450 000 000 чоловік у світі страждають розладами психіки. Кожна друга людина хоча б один раз у житті має проблеми з психічним станом. Щорічно періоди депресії переживають 121 000 000 чоловік. П'ять з десяти найбільш важких хвороб за своєю природою пов'язані з психікою. У західних країнах кожна сьома людина є або параноїком / шизофреніком чи схильний до депресій і алкоголізму.

Що стосується Кривого Рогу, то дана проблема актуальна і для нього. Судіть самі: в Кривому Розі за станом на 1 жовтня поточного року зареєстровано 17289 осіб з психічними розладами (2675,4 на 100 тисяч населення). Виявлено 827 хворих з вперше виявленими ознаками психічних розладів (124,1 на 100 тисяч населення).

Однак це лише люди, діагноз яких встановлено клінічно, насправді ж тих, хто відчуває психологічні і психічні проблеми, набагато більше.

Фізичне та психічне здоров'я взаємопов'язані, стверджують медики. Існує реальна необхідність приділяти увагу проблемам психічного здоров'я людей з хронічними захворюваннями і фізичними проблем фізичного здоров'я людей, що страждають психічними захворюваннями в рамках безперервного і комплексного медичного обслуговування.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация