Кривой Рог новости
З 20 жовтня відбудеться підвищення тарифів на поштові послуги
08.10.2011 22:41 | Экономика

З 20 жовтня відбудеться підвищення тарифів на поштові послуги

На черговому засіданні Національної комісії з питань регулювання зв'язку (НКРЗ) прийнято рішення про затвердження Змін до Граничних тарифів на універсальні послуги поштового зв'язку, які почнуть діяти на період з 20.10.2011 р. до 31.12.2011 р. включно і на період з 01.01. 2012 р

Підвищення рівня тарифів на універсальні послуги поштового зв'язку буде відбуватися в два етапи: перший - з 20 жовтня 2011 року, коли планується підвищити тарифи на письмову кореспонденцію на 20%, другий - з 1 січня 2012 року - на письмову кореспонденцію в середньому на 11,2 % і посилки без оголошеної цінності вагою до 10 кг в межах України - на 15%.

Як відзначили в комісії, впровадження нових тарифів дозволить направити додатково отримані кошти від поштових послуг на утримання діючої мережі поштового зв'язку в умовах зростаючих виробничих витрат (на транспортне забезпечення, на виконання вимог законодавства щодо встановлення мінімальної заробітної плати операторів поштового зв'язку і т.п.).

Згідно з даними НКРЗ, перегляд тарифів на універсальні послуги поштового зв'язку проводиться з метою збереження діючої системи поштового зв'язку в державі, надання послуг належної якості та забезпечення стабільної роботи оператора поштового зв'язку - Українського державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта». В даний час діють граничні тарифи на універсальні послуги поштового зв'язку були затверджені рішенням НКРЗ від 04.12.2008 р. № 1244. З того часу суттєво зросли обсяги витрат підприємства, яке забезпечує надання універсальних послуг поштового зв'язку на всій території країни.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация