Кривой Рог новости
Вихованець криворізької школи боксу Євген Хитров посів перше місце на Чемпіонаті світу
10.10.2011 15:33 | Спорт

4 золотих медалі завоювали українські боксери на чемпіонаті світу, що завершився в Баку. Цей результат впевнено вивів наших хлопців на перше загальнокомандне місце. Серед тих, хто приймав поздоровлення, стоячи на верхній сходинці п'єдесталу, був і наш земляк, вихованець криворізької школи боксу Євген Хитров.

Василь Ломаченко переміг Ясніера Толедо (Куба) з рахунком 17:12 і став двічі чемпіоном світу. Тарас Шелестюк без проблем розібрався з Серіку Сапієву з Казахстану - 16:10. Господар рингу Теймур Маммадов нічого не зміг протиставити нашому Олександру Усику - 15:25.

Женя впевнено пройшов всю дистанцію чемпіонату, в трьох поєдинках з шести виграючи достроково. У фіналі нашого спортсмена очікував японський боксер Ріота Мурата. Фінал вийшов яскравим, напруженим. Мабуть, для українця цей бій став найважчим. На "давить" стиль Хитрова японець відповів потужними серіями. Розриву за очками не виходило: суперники йшли "ніздря в ніздрю". Інтрига зберігалася аж до того моменту, коли ведучий оголосив рахунок. Тільки тоді стало ясно, що українець дотиснув-таки японця і переміг 24:22.

Не менш захоплюючим і драматичним вийшов бій Василя Берінчіка проти бразильця Евертона Дос Сантоса. Але тут більше точних ударів провів південноамериканець, перемігши 26:23. Втім, це було єдине "срібло" української збірної.

Природно, всі хлопці отримали олімпійські ліцензії. Тепер їхнє завдання - довести свою силу на рингах Лондона.