Кривой Рог новости
Компанія «Київстар» розпочинає новий напрямок бізнесу - продаж мобільних телефонів під власною торговою маркою
10.10.2011 15:54 | Технологии

Компанія «Київстар» розпочинає новий напрямок бізнесу - продаж мобільних телефонів під власною торговою маркою

Лінійка смартфонів - Kyivstar Aero, Кyivstar Terra і Kyivstar Aqua - надійде в продаж 15 жовтня 2011 року. Купити і користуватися телефонами зможе будь-який приватний абонент без укладання договору.

Придбати моделі Kyivstar Aero, Кyivstar Terra і Kyivstar Aqua можна вже з 15 жовтня в офіційних точках продажів «Київстар» по всій Україні. Придбання і підключення телефонів до мережі «Київстар» не передбачає укладення договору.

Для зручності користувачів всі телефони містять простий, вже встановлений доступ до музики, ігор, спілкування, а також системі самообслуговування «Мій Київстар» / «Мій DJUICE». Також передбачений легкий доступ «в один дотик» до популярних інтернет-ресурсів та соціальних мереж.

Моделі Кyivstar Terra і Kyivstar Aqua працюють на базі операційної системи Android 2.2. і Android 2.3.

«Ми, в« Київстар », подбали, щоб наші клієнти отримали інтегрований клієнтський досвід - багатофункціональний мобільний телефон, послуги зв'язку та інтернету« з одних рук », - сказав Директор по розвитку продуктів і нового бізнесу« Київстар »Олексій Кірєєв

У наборі «Мобільний телефон Київстар» крім самого телефону міститься зарядний пристрій, кабель USB, батарея, гарнітура, гарантійний талон, коротка інструкція користувача, SIM-карта (тільки для приватних клієнтів), карта пам'яті MicroSD «Київстар» регулярно впроваджує інноваційні рішення для простого і легкого спілкування.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация