Кривой Рог новости
«Гірник» розгромив «Севастополь-2» на полі суперника
10.10.2011 15:57 | Спорт

Крим зустрів футболістів "Гірника" справжньою літньою погодою: у день матчу відмітка ртутного стовпчика не опускалася нижче 30 градусів. Така погода сприяла хорошому футболу. Наша команда прибула на стадіон раніше суперника. Як знати, можливо, це було знаком згори, що саме гості відвезуть зі стадіону «Колос» три очки. До речі про стадіон: матч пройшов на полі тренувальної бази основної команди «Севастополя». Варто відзначити відмінну якість трав'яного покриття. До речі, наставник «Гірника» Геннадій Приходько не залишив без уваги цей факт, висловивши задоволення станом газону.

Дебют матчу пройшов для нашої команди гірше не придумаєш. Вже на 1-й хвилині у ворота «Гірника» влетів гол. Після навісу справа і помилки наших центральних захисників хавбек кримчан Власюк з близької відстані буквально розстріляв Гуріна. Зіпсоване початок став для «Гірника» на деякий час психологічним ударом. У свою чергу, господарі на хвилі успіху кинулися забивати ще, але удар Мачуленко після кутового цілі не досяг. Згодом криворіжці вирівняли гру, взявшись диктувати супернику свої умови. На 12-й хвилині Коломоєць струсонув штангу воріт Когута, правда, за мить до цього боковий арбітр підняв прапорець - офсайд. Через всього хвилину відмінна передача Голуба з глибини поля знайшла в штрафній «Севастополя-2» Пашковського, який, прийнявши м'яч на груди, відправив снаряд у дальній кут воріт. 1:1! Швидка відповідь застав кримчан зненацька, адже навіть диктор стадіону від розгубленості оголосив, що гол забив Коломоєць.

«Гірник» стрепенувся, заробили фланги, все частіше змушуючи суперника помилятися. На 25-й хвилині іскрометний прохід Васильєва по «рідний» правій бровці завершився прострілом в центр штрафної, де капітан господарів Соловичі буквально вколотив м'яч у сітку власних воріт мимо приголомшений Когута. 1:2! Варто сказати, що антигерой даного епізоду тут же був замінений. Зазначимо, що голу передували два непоганих моменти у севастопольців, але Тудаков і Власюк в останній момент сплохували. До кінця тайму гра переважно проходила в центрі поля. Варто відзначити сейв Когута після удару головою Пашковського. Асистентом Толіка в даному моменті виступив Гвоздевич.

Після перерви картина гри повністю перетворилася. З перших же хвилин другої половини «Севастополь-2», мабуть, отримав в перерві наганяй від свого наставника Анатолія Скворцова, понісся на ворота нашої команди. У свою чергу, «Гірник» сподівався виключно на контратаки, яких до речі, після перерви було всього кілька. Два хороших моменти мав автор першого голу в матчі Власюк, здорово зі стандарту приклався Гуйганов - марно, адже на останньому рубежі подібно білку в колесі крутився Роман Гурін.

Час тануло з кожною хвилиною, кримчани продовжували відчайдушно атакувати, але оборона нашої команди в особі Васильєва, Христе, Павлова і Голуба стояла стіною. Могли наші хлопці і зміцнити перевагу, але свої моменти занапастили Григорик і Бука.

Фінальний свисток головного арбітра зустрічі Рибченко зафіксував шосту перемогу «Гірника» в сезоні.