Кривой Рог новости
"Доктор Хаус" потрапив в Книгу рекордів Гіннеса
10.10.2011 16:03 | Общество

"Доктор Хаус" потрапив в Книгу рекордів Гіннеса

Знаменитий британський актор Х'ю Лорі потрапив в Книгу рекордів Гіннеса як найбільш популярна людина на телебаченні. На цьому терені він відтіснив голлівудського актора Девіда Хассельхоф, запам'ятався по зоряній ролі в телесеріалі "Рятувальники Малібу".

Американський телесеріал "Доктор Хаус", завдяки якому Лорі здобув світову славу, визнаний найрейтинговішим телешоу за останні роки, пише The Telegraph. На піку популярності, яка прийшлася на 2008 р., за життям героїв кінокартини стежили 81800000 телеглядачів в 66 країнах світу. Таким чином, "Доктор Хаус" випередив за популярністю американський телесеріал "CSI: Місце злочину Майамі", що зібрав аудиторію в 73 мільйони 800 тисяч чоловік.

Українці щиро полюбили доктора Хауса ще й за те, що завдяки цьому серіалу дуже доступно і популярно дізналися про симптоми різних хвороб, а також які медичні дослідження, крім стандартних аналізів, необхідно зробити для уточнення лікарського діагнозу.

Відомо також, що саме за це, а не за горезвісний цинізм, так само гаряче не взлюбілі свого телеекрану "колегу" українські медики.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация