Кривой Рог новости
В будівництві НСК «Олімпійський» використали арматуру виробництва ПАО «АрселорМіттал Кривий Ріг»
11.10.2011 11:19 | Бизнес

В будівництві НСК «Олімпійський» використали арматуру виробництва ПАО «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Як повідомляє прес-служба підприємства, 1500 тонн арматурного прокату виробництва ПАО «АрселорМіттал Кривий Ріг» використано при масштабної реконструкції Національного спортивного комплексу «Олімпійський» (м. Київ).

Поставки арматури стандартних профілерозмірів здійснювалися для армування трибун, сходових маршів, стін сучасного спортивного комплексу. Також для цього проекту в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» було вперше проведено і відвантажено 200 тонн арматурного прокату діаметром 36 мм підвищеної міцності, пластичності і зварюваності, який раніше не вироблявся підприємством.

Завдяки цим винятковим властивостям криворізька арматура № 36 була використана для зведення основних несучих конструкцій ложі для VIP-персон НСК «Олімпійський». Крім цього сталевий опорний каркас з неї з окремим залізобетонним фундаментом утримує вантово-мембранну конструкцію покриття над трибунами, яка закриває їх від дощу і створює додаткову перевагу для трав'яного газону.

Для виконання цього спецзамовлення у ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» у 2010 р. були проведені спеціальні дослідження. Сьогодні це підприємство є єдиним в Україні виробником подібної арматури, яка використовується при будівництві технічно складних об'єктів і багатоповерхових будівель.

Відомо також, що продукція ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» використовується при будівництві інших ключових об'єктів в Україні до чемпіонату Євро-2012. Це київський і львівський стадіони, аеропорт у Львові і новий термінал міжнародного аеропорту в Борисполі (м. Київ).

Нагадаємо, що унікальний дах над НСК "Олімпійський" коштує 200 мільйонів гривень.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация