Кривой Рог новости
«АрселорМіттал Кривий Ріг» почав випробування нового обладнання
11.10.2011 11:26 | Бизнес

«АрселорМіттал Кривий Ріг» почав випробування нового обладнання

На підприємстві приступили до холодної прокатці машини безперервного лиття заготовок, яка повинна з часом повністю витіснити екологічно дуже "брудну" і вкрай енергоємну "дідівську" технологію виплавки сталі на комбінаті.

Про це інформує прес-служба ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», повідомляючи про результати виробництва у вересні 2011 року.

Всі основні виробничі показники підприємства знизилися в порівнянні з попереднім місяцем у середньому десь на 60 тис. тонн. Середня зарплата на "АМКР" у вересні склала 4 435,3 грн. - Це на 9 грн. вище, ніж за серпень.

Коментуючи підсумки минулого місяця, виконуючий обов'язки голови адміністрації з виробництва ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Олександр Зозуля акцентував увагу на тому, що комбінат продовжує виконання програми проведення капітальних ремонтів агломераційних машин. "На початку вересня для проведення ремонту було припинено роботу агломашин № 4, а в середині жовтня ми плануємо почати капітальний ремонт ще однієї агломашини № 5, який триватиме протягом 60 днів. Проведення подібних ремонтів гарантує стабільну роботу всього аглодоменного департаменту, завдяки чому вже в жовтні ми плануємо покращити виробничі показники підприємства ", - зазначив він.

Далі А. Зозуля повідомив, що наприкінці вересня в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» була розпочата програма проведення "холодних" випробувань машини безперервного лиття заготовки, під час яких буде проведено тестування всього устаткування МБЛЗ.

Як відомо, будівництво машини безперервного лиття заготовки - один з найбільших інвестиційних проектів підприємства, виконання якого є інвестиційним зобов'язанням згідно Договору купівлі-продажу. Проектна потужність нової МБЛЗ, запуск якої запланований на жовтень-листопад 2011 р., - 1,2 млн. тонн заготовки на рік.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация