Кривой Рог новости
Угруповання хакерів, яка називає себе Anonymous, долучилася до учасників багатотижневих демонстрацій в Нью-Йорку "Займи Уолл-стріт"
11.10.2011 11:43 | Общество

Угруповання хакерів, яка називає себе Anonymous, долучилася до учасників багатотижневих демонстрацій в Нью-Йорку "Займи Уолл-стріт"

В результаті атаки сайт біржі на дві хвилини зупинив свою роботу, але короткочасне "падіння" сайту ніяк не позначилося на проведенні торгів, повідомляє телеканал CNNMoney.

Акція "Займи Уолл-стріт" (Occupy Wall Street) в Нью-Йорку розпочалася 17 вересня, а потім перекинулися в Сан-Франциско, Лос-Анджелес, Сіетл та інші міста США. Їх учасники протестують, зокрема, проти безробіття, соціальної нерівності та засилля корпорацій в американській політиці.

Хакери Anonymous, імовірно виникли в 2003 році, здійснили кілька серйозних кібератак. Так, у 2010 році нападу хакерів піддалися сайти Visa, Mastercard і Paypal, які блокували переклади для засновника Wikileaks Джуліана Ассанжа.

У 2011 році хакери атакували PlayStation Network, зламали сервер Apple, а також вкрали адреси електронної пошти десятків тисяч американських військових.

Втім, атаки Anonymous, що часто анонсуться на сторінці гурту в YouTube, не завжди були успішними. Зокрема, хакери так і не змогли обвалити сайт Amazon.com.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация