Кривой Рог новости
Банки йдуть на поступки в порядку продажу валюти
12.10.2011 16:36 | Экономика

Банки йдуть на поступки в порядку продажу валюти

Банки можуть купувати валюту у громадян без пред'явлення паспорта і його копіювання, сказано в заяві глави Нацбанку Сергія Арбузова. Але радіти не варто - в установі попередили, що це тільки тимчасова поступка.

"Ми дозволяємо банкам купувати валюту у фізичних осіб при пред'явленні ними документа, що посвідчує особу. При цьому копіювання документів не здійснюється. Ці нововведення незабаром вступлять в силу і будуть діяти до закінчення Чемпіонату Євро-2012", - йдеться в повідомленні.

У Нацбанку стверджують, що пішли на спрощення процедури через технічну непідготовленість окремих банків і наближення Чемпіонату Євро-2012. І тільки "по-третє" зіграла роль реакція суспільства на введення цих правил.

При цьому суворо попереджають: дане спрощення - лише тимчасова міра. НБУ надалі вимагатиме від банків дотримання норм чинного законодавства, в тому числі і щодо валютно-обмінних операцій. Заявлений раніше курс на лібералізацію валютного ринку з посиленням контролю за його функціонуванням зберігається, підкреслюють у відомстві.

Нагадаємо, згідно з постановою НБУ, що вступила в силу 23 вересня, при здійсненні будь-яких валютно-обмінних операцій громадянам потрібно було пред'явити паспорт та ідентифікаційний код.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация