Кривой Рог новости
Дніпропетровщина побудує власні оптові ринки
12.10.2011 16:58 | Власть

Дніпропетровщина побудує власні оптові ринки

Про це повідомив голова облдержадміністрації Олександр Вілкул під час наради, яка відбулася на оптово-роздрібному ринку «Передовий» в Дніпропетровську.

Так, позитивний досвід роботи відкритого в липні оптово-роздрібного ринку в Дніпропетровську і криворізького оптового ринку буде поширений на інші міста регіону. Зараз в області визначаються ділянки для будівництва нових сучасних оптових ринків.

«Оптові і оптово-роздрібні сільськогосподарські ринки затребувані і споживачами та сільгоспвиробниками. Цей досвід буде поширено на інші міста регіону. Зараз в області визначаються ділянки для будівництва нових сучасних оптових ринків », - зазначив Олександр Вілкул.

Він також підкреслив, що в регіоні протягом 2010-2011 рр. спостерігається значний приріст реалізації на ринках сільгосппродукції в порівнянні з попередніми роками. Так, за минулий рік обсяг реалізації картоплі та овочів зріс майже на чверть, фруктів і ягід - на третину, м'яса, сала та птиці - на 2,8%.

«У Дніпропетровській йде системна робота зі створення прямого зв'язку між виробниками сільгосппродукції та споживачами. Зокрема, було налагоджено прямі поставки сільгосппродукції в підприємства мережевої роздрібної торгівлі. З початку року на ринках міст і районів області ми ввели практику сільськогосподарських ярмарків, де торгівлю ведуть безпосередньо виробники на пільгових умовах. За рахунок цього ціни на ярмарках дешевше. Для проведення ярмарків для сільгоспвиробників на ринках безкоштовно виділяються близько 1,5 тис. торгових місць », - зазначив Олександр Вілкул.

Для довідки. Всього в Дніпропетровській області функціонує 213 ринків, у тому числі 103 продовольчих, 78 непродовольчих та 32 змішаних. Кількість торгових місць на ринках області налічує 63 300 одиниць. З них у місті Дніпропетровськ - 73 ринкових об'єкта.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация