Кривой Рог новости
Підведені підсумки організації оздоровлення, зайнятості і відпочинку дітей
12.10.2011 17:01 | Власть

Підведені підсумки організації оздоровлення, зайнятості і відпочинку дітей

Сьогодні на засіданні виконкому Криворізької міськради головною темою стало підведення підсумків організації оздоровлення, зайнятості і відпочинку дітей та молоді влітку 2011 року.

За словами голови комітету у справах сім'ї та молоді Світлани Лавренко, організація оздоровлення та відпочинку дітей була проведена на високому рівні. Про це свідчить і статистика: всього влітку цього року оздоровилися майже 56 тисяч школярів, що становить 98% від загального числа криворіжців шкільного віку.

Майже всі загальноосвітні, позашкільні та професійно-технічні навчальні заклади стали центрами відпочинку для дітей та підлітків, які на літо залишилися в місті. У 131 пришкільному таборі відпочили майже 23 тисячі дітей.

Вперше в цьому році була організована кампанія з організації відпочинку для дітей-інвалідів та дітей, постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи. 222 дитини змогли провести 2 тижні на березі Карачунівського водосховища в оздоровчому таборі "Корчагінець". На це з міського бюджету було виділено 278 000 гривень.

Велику роль в організації дитячого відпочинку зіграли підприємства міста і профспілки. У належних їм пансіонатах, будинках відпочинку, турбазах відпочили 18 з половиною тисяч юних криворіжців.

Крім того, на засіданні було розглянуто 27 питань, що стосуються різних сфер життя нашого міста

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация