Кривой Рог новости
Футбольний клуб "Кривбас" підбив підсумки конкурсу серед уболівальників
13.10.2011 10:36 | Спорт

Футбольний клуб "Кривбас" підбив підсумки конкурсу серед уболівальників

Як повідомляє прес-служба ФК "Кривбас", футбольний клуб "Кривбас" підбив підсумки конкурсу серед уболівальників, оголошеного 4 жовтня.

Шанувальникам футболу і знавцям історії команди рідного міста був запропонований звіт про футбольний матч, опублікований в газеті "Металург" (виданні Криворізького металургійного заводу імені В. І. Леніна - то є "Криворіжсталь"), по якому треба було назвати суперника "Кривбасу" в цієї гри і рахунок матчу.

Правильна відповідь - це був матч "Кривбас" - "Зірка" (Кіровоград), який відбувся 18 серпня 1973 року. Рахунок матчу - 1: 1. За пенальті 5-4 матч виграли кіровоградці.

Першим, хто послав правильну відповідь, став кріворожанін Микита Горєв. Він і отримає спеціальний приз - довідник із серії "Сторінки футбольної історії" в авторстві Василя Гнатюка - "Кривбас" Кривий Ріг - 1999/2000. "Вікно в Європу". У число перших п'яти респондентів, які послали правильну відповідь, увійшли також Сергій Меліхов, Ігор Власенко, Євген Аністрат та Юрій Чуха.

Всі вони отримають квитки на футбольний матч, який відбудеться 22 жовтня в Кривому Розі "Кривбас" - "Карпати".

Також повідомляється, що прес-службою клубу готується другий тур конкурсу, про умови якого вболівальники "Кривбасу" дізнаються на початку наступного тижня.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация