Кривой Рог новости
У Кривому Розі скоротять міліцію і ДАІ, але з'являться гвардійці
14.10.2011 14:11 | Власть

У Кривому Розі скоротять міліцію і ДАІ, але з'являться гвардійці

На плечі муніципальної гвардії ляже відповідальність за збереження комунальної власності в скверах, парках, на центральних магістралях міста.

Слідом за Дніпропетровськом у Кривому Розі з'явиться своя муніципальна гвардія. Таке рішення на минулій сесії прийняли депутати місцевої міськради. Нагадаємо, що 2 лютого КП «Муніципальна гвардія» було створено в Дніпрі, щоб забезпечувати правопорядок під час масових заходів, надаватиме послуги з охорони підприємств та установ.

«Як ви знаєте, урядом прийнято рішення про скорочення на 30% штату в органах міліції і ДАІ. А нас дуже хвилює порядок в місті і збереження комунального майна, об'єктів благоустрою », - заявив мер Кривого Рогу Юрій Вілкул і поклав на плечі гвардійців відповідальність за збереження комунальної власності в скверах, парках, на центральних магістралях міста. Також гвардійці будуть займатися іншими видами госпдіяльності і приносити прибуток до місцевого бюджету.

«У нас за останній час збудовано стільки нових і дорогих об'єктів - фонтан, квітковий годинник, і далеко не в одному районі Кривого Рогу. І їх буде ставати все більше, ми і далі будемо продовжувати роботу в цьому напрямку - у нас великі плани з реконструкції та благоустрою. І наші люди гідні того, щоб все це було для них завжди доступно, перебувало в цілісності й схоронності », - пообіцяв мер.

Зараз розробляється статут криворізької гвардії, де буде вказана і чисельність «міських сек'юріті». До речі, в Дніпрі штат муніципалів давно укомплектований - 130 осіб. Влада очікує від їхньої діяльності надходження до місцевого бюджету в межах 1,7-2,5 млн грн. щомісяця.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация