Кривой Рог новости
На ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» призначений новий Генеральний директор
17.10.2011 15:19 | Бизнес

На ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» призначений новий Генеральний директор

Гонзало Уркихо, член ради директорів компанії АрселорМіттал, тимчасово призначений на посаду Генерального директора ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» рішенням Наглядової ради підприємства від 13 жовтня 2011 р. На цій позиції пан Уркихо, відповідальний за підрозділу АрселорМіттал в Африці та країнах СНД, буде керувати діяльністю ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» до призначення нового Генерального директора підприємства.

Рінат Старков, попередній Генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», продовжить свою кар'єру в корпорації АрселорМіттал.

Гонзало Уркихо: «Я хочу подякувати Ріната Старкова, що займав позицію Генерального директора ПАТ« АрселорМіттал Кривий Ріг »трохи більше року, за його відданість компанії і вражаючі досягнення. За цей час їм була запущена комплексна програма перетворень, основною метою якої є підвищення ефективності та конкурентоспроможності підприємства. Серед його головних досягнень - постійний продуктивний діалог з місцевими, регіональними і центральними органами влади, а також підписання Договору про внесення змін до Договору купівлі-продажу і вихід підприємства з обставин форс-мажору з 1 січня 2012 р. Менш ніж за рік своєї роботи в компанії Рінат Старков був обраний членом Керівного комітету АрселорМіттал. Я бажаю йому успіхів у його подальшій кар'єрі в Групі АрселорМіттал. Стратегія АрселорМіттал щодо свого бізнесу в Україні залишається незмінною: ми здійснюємо програму модернізації і найближчим часом плануємо запуск першої в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» машини безперервного лиття заготовок (МБЛЗ), продовжуємо послідовно виконувати інвестиційні зобов'язання ».

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация