Кривой Рог новости
Метінвест став першою в Україні і єдиною у Східній Європі компанією з найвищим рівнем безпеки праці
17.10.2011 15:21 | Бизнес

Метінвест став першою в Україні і єдиною у Східній Європі компанією з найвищим рівнем безпеки праці

Метінвест став першою в Україні і єдиною у Східній Європі компанією, зусилля якої в області підвищення рівня безпеки на виробництві отримали високу оцінку міжнародної асоціації виробників сталі WSA).

Метінвест отримав одну з чотирьох нагород за кращий проект підвищення рівня безпеки на виробництві. Реалізація проекту дозволила на 19% знизити рівень виробничого травматизму в металургійному секторі бізнесу компанії.

Цього року експертне журі Всесвітньої асоціації виробників сталі розглянуло 22 проекти, що представляють компанії-членами Асоціації. Високу нагороду отримали чотири компанії: Метінвест, Tata Steel Europe, Gerdau і NatSteel. Компанії продемонстрували прихильність міжнародним принципам промислової безпеки за трьома ключовими критеріями: реалізовані програми 1). відповідають принципам WSA в області безпеки і охорони здоров'я, 2). здатні надавати позитивний вплив на вимірювані показники безпеки, і 3). можуть бути легко використані іншими членами Асоціації.

Проект Метінвесту стартував у другій половині 2009 року на металургійних підприємствах Групи. Проект передбачає впровадження корпоративних стандартів, спрямованих на зміну ставлення персоналу до питань промислової безпеки. В ході роботи понад 8000 співробітників металургійного сектора компанії пройшли навчання кращим практикам у галузі охорони праці. Ефективним і соціально відповідальним рішенням стало запрошення в якості внутрішніх тренерів колишніх керівних працівників підприємств (нинішніх пенсіонерів). Цей підхід в аналізі компанії McKinsey «Формування майбутнього: вирішення соціальних проблем за допомогою бізнес-стратегії» був названий кращою світовою практикою. Сьогодні на підприємствах Групи Метінвест в якості внутрішніх тренерів працюють 53 людини. Протягом 2009-2010 років навчено більше 8 000 чоловік (64 890 людино-годин). Станом на жовтень 2011 року кількість навчених в ході проекту співробітників компанії перевищила 19 тисяч.

«Мінімізація травматизму на виробництві є однією з фундаментальних цілей нашої стратегії. Керуючись міжнародними принципами промислової безпеки, ми намагаємося використовувати інноваційні підходи в навчанні персоналу, впроваджувати найбільш прогресивні методики і практики, - зазначив Ігор Сирий генеральний директор ТОВ «Метінвест Холдинг». - Обмін передовим досвідом у рамках членства у Світовій асоціації виробників сталі дозволяє нам не просто домагатися поліпшень, а робити це в короткі терміни найкращим способом ».

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация