Кривой Рог новости
«Кривбасбаскет» програв «Азовмашу»
17.10.2011 15:40 | Спорт

Криворізький «Кривбасбаскет» зазнав розгромної поразки в Маріуполі від місцевого «Азовмаша». Не можна дорікнути нашу команду в самовіддачі, але не подолати 50-очковий межа за гру - дуже незадовільний результат. Наша команда боролася з усіх сил, але м'яч вперто не йшов у кільце, про що свідчить процентне співвідношення штрафних кидків. Криворіжці набрали трохи більше 50% відсотків реалізації, а кидків з лінії було досить багато.

Маріупольці з перших хвилин почали демонструвати свою перевагу. Різвіч, Кольченко та їхні партнери вже в перші п'ять хвилин поєдинку оформили десятіочковий перевагу. Маріупольці практично не залишали гостям шансів у своїй трисекундній, а самі, навпаки, атакували і ефективно і ефектно.

Перевага господарів зростала швидкими темпами і якщо після першої чверті "Азовмаш" вів з різницею в десять очок, то вже на початку другої Голубович допоміг своїй команді переступити межу в двадцять очок переваги, а трохи пізніше Ранчік своїм триочковим довів перевагу господарів до 26 очок. Петрович почав експериментувати зі складом і випустив на паркет п'ятірку українців, у тому числі і екс-гравців Кривбасбаскета Сліпенчука і Зайцева. Останні пару хвилин періоду хоч і залишилися за гостями, на різниці в рахунку це відбилося незначно. Після першої половини матчу вона виглядала дуже переконливо - 47:25.

Друга половина матчу, в принципі, перетворилася на догравання, можливість перевірити різні ігрові схеми та комбінації, а також порадувати глядачів ефектною грою. Господарі без проблем не тільки втримали здобуту перевагу в третій чверті, а й по ходу завершального періоду досягли дворазового переваги над суперником (88:44). Лише в кінцівці гості цю ситуацію виправили, але і 40 очок підсумкової різниці в рахунку говорять самі за себе.

"Азовмаш" - "Кривбасбаскет" - 88:48 (27:11, 20:14, 16:15, 25:8).

"Азовмаш": Голубович - 14 + 7 підбирань, Кріспін - 13 + 5 передач + 3 перехоплення, Ранчік - 13 + 6 підбирань, Різвіч - 12, Кольченко - 9 + 3 перехоплення, Зайцев - 8, Іванов - 6.

"Кривбасбаскет": Девіс - 9 + 6 підбирань, Кривцов - 8, Сноу - 8 + 2 перехоплення, Корабльов - 6.