Кривой Рог новости
Держпромнагляд контролює «Криворіжтепломережу»
19.10.2011 16:45 | Власть

Держпромнагляд контролює «Криворіжтепломережу»

Роботу з підготовки до осінньо-зимового періоду 2011-2012 рр. на підприємствах «Криворіжтепломережа», «Криворізька теплоцентраль» і КП «Жовтоводськтепломережа» визнано задовільною, але потребує вдосконалення. Таке рішення було прийнято на засіданні Ради Криворізького ТУ за результатами регулярних планових перевірок інспекторського складу Криворізької державної інспекції промислової безпеки та охорони праці на виробництвах підвищеної небезпеки.

Спільно з інспекторами у перевірках брали участь представники управлінь праці та соціального захисту населення, представники відділів освіти виконкомів Кривого Рогу, м. Жовті Води та Криворізького, Широківського, Апостолівського, Софіївського та П'ятихатського районів Дніпропетровської області.

Було проведено 27 перевірок, в тому числі перевірялися спеціалізовані загальноосвітні школи-інтернати, дитячі будинки, гуманітарна гімназія, центр для літніх людей, психоневрологічний інтернат, середні школи.

В цілому, за результатами перевірок можна зробити висновок що, підприємства теплопостачання досить відповідально підійшли до організації підготовки осінньо-зимового періоду, таку думку висловив начальник інспекції Валентин Озерян, але разом з тим звернув увагу присутніх на проблемах, що стосуються кожного підприємства. Цей стан будівель і споруд, електробезпека, котлонагляду. Помітив, що під особливим контролем теруправління перебуватиме експлуатація ємностей для зберігання резервного палива та димовідвідні висотні споруди, які знаходяться в процесі виведення з експлуатації.

Досить актуальне питання сучасності - встановлення супутникових антен на оголовках димових і вентиляційних каналів, що представляє загрозу не тільки порушення тяги в них, а й погіршує надійність самої споруди, отже і такий аспект соціальної сфери необхідно враховувати в роботі кожного підприємства.

Так за результатами перевірки виявлено 237 порушень нормативно правових актів з охорони праці, до адміністративної відповідальності притягнуто 27 осіб, у тому числі 11 керівників установ та житлово-комунальних підприємств.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация