Кривой Рог новости
100-% готовність до опалювального сезону якого року?
19.10.2011 16:59 | Здоровье

100-% готовність до опалювального сезону якого року?

Незважаючи на розрекламовану ще у вересні 100-процентну готовність міста до початку опалювального сезону, криворіжці масово мерзнуть у холодних квартирах, як на периферії, так і в центрі міста.

Офіційно опалювальний сезон в місті відкрито 15 жовтня, про що заявив мер міста під час телеефіру на муніципальному телеканалі "Рудана". Але на сьогоднішній день 19 жовтня, незважаючи на середньодобові 5-6 градусів тепла за вікном, безліч житлових будинків міста залишаються без найменших ознак тепла.

До редакції сайту надходять повідомлення з усіх куточків міста - практично немає жодного району, де обіцяне 100-відсоткове підключення опалення дійсно відбулося б. Так, до цих пір мерзнуть при "+14" у своїх квартирах мешканці вул. Отто Брозовського, 75 і 77, вул. Подбельского, 41 (Саксаганський район), по вул. Лісового, 31 (Довгинцівський р-н), в ряді будинків по Груні Романової (Інгулецький). Навіть у самому серці міста - на проспекті Карла Маркса, мешканці одразу шести будинків страждають від холоду у своїх квартирах.

Звернувшись за коментарями в ЖЕО, які обслуговують дані адреси, ми скрізь почули однотипні відповіді: нашої провини тут немає, це пориви на теплотрасі центральної, всі питання - до працівників "Криворіжтепломережа". На зазначеному підприємстві самі факти визнали, але від коментарів відмовилися, обмежившись зауваженням, що їх бригади працюють над ліквідацією поривів цілодобово.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация